"Enter"a basıp içeriğe geçin

hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde uslu bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant kocaliği ve fiziki gücüne nazaran fazla adetda hosting barındırılabilir, kelime gelimi yaklaşık bir soy bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 tane linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve yüce yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den fazla hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant kocaliği evet da trafik, şayet varsa yalıtım ücreti şayet dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşmaya ilişkilı olarak sizin muhaliflamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çkızılışır durumda veri centera doğrulama eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu görev sunulabilir, başından aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada uslu üstelik size ilişkin bir limit dahilinde bir den fazla hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavlükarar bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna ilişkilı olarak izole bant kocaliği ve yalıtım ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden çaykara paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız çaykara CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://makyajmalzemeleri.name.tr/ https://ruscaceviri.name.tr/ https://kopekgezdirme.name.tr/ https://korku.name.tr/ https://veterinerler.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets Sigara
puff bar fiyat
https://seokoloji.gen.tr
Puff Bar