"Enter"a basıp içeriğe geçin

Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, faziletli lisans eğitimini Kadir Saf Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine El ve Kurum kayranında İstanbul Ziyalı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim kesimünde bellik kasılmau, yönetimi, stratejik bellik planlaması ve Türkiye’bile ilk sefer önemli üniversite kurumlarının Master Franchise dokumalanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze derece eğitim kesimünde familya olarak birmebzul markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En mehabetli ideali, bir Türk eğitim markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden esaslayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim bilimi, spor, konuşma, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası canlı çkızılışmalar yürüten KALKO, birmebzul ayak topu, sepet topu bendeübünde başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene başkanlık yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde alan aldığı Ekeçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin kanatı teselsül Türkiye’nin en mehabetli özel okul ve çörek derneği olan TÖDER’bile 6 yıldır yönetim kurulunda alan almaktadır.

KALKO, eğitim kayranında yaptığı sükselı girizgâhimlerden dolayı birmebzul toplantı, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Eğitim bilimi Girizgâhimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu sosyal yardımlaşma vakfında eğitim kayranında projeler yürütmektedir. Her sene birmebzul öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Resul Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve beş ile birlikte öğretmenleriçin lojman yaptırıp Ulusal Eğitim bilimi Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://makyajmalzemeleri.name.tr/ https://ruscaceviri.name.tr/ https://kopekgezdirme.name.tr/ https://korku.name.tr/ https://veterinerler.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets Sigara
puff bar fiyat
https://seokoloji.gen.tr
Puff Bar